YUKARI
telefon
Krem Nasıl Yapılır - Krem Nasıl Yapılır, Kozmetik Okulu ile Öğren!
Ana Sayfa > Kozmetik Okulu


Kozmetik okulu kozmetik eğitim kursları, ile ülkemizde bir ilki başlattık.
Eğitimlerimize katılanlar sadece kişiye özel kozmetik üretimi yapmasını öğrenmekle kalmıyor. Birer girişimci olarak neler yapmaları gerektiği, nereden ve nasıl marka kurmak için başlamaları gerektiğini öğreniyorlar.
Ambalaj seçimi, tasarım, market belirleme, formül oluşturma, marka sahibi olmak, yasal mevzuatlar, pazarlama gibi temel konularda işinin uzmanı kurs eğitmenlerinden uygulamalı eğitim almaktadırlar.
Kuerlarımız sadece girişmciler için değil, kozmetik markaların personel eğitimleri, mentorlükleri ve kozmetik sektöründe kariyer yapmak isteyen bireylerin eğitimlerini de vermektedir.
Kozmetik markaların, firmaların danışmanlığını, eğitimlerini, stratejilerini belirlemede mentorlük yapmaktayız. Personel eğitimleri ile ilgilenmekteyiz.
Personel ihtiyaçlarını gidermekteyiz. Daha nitelikli konusunda uzman kalifiye elemanları yetiştirmekte ve/veya elemanlarını bu konuda geliştirmekteyiz.
Kozmetik markanızı oluşturmak olsun, kişisel kozmetik ürünlerinizi üretmek, firmanızı daha üst seviyelere çıkarmak olsun hedefinize artık daha yakınsınız, kozmetik okulu yanınızdadır